Meist

Tallinna vanalinnas ootab külastajaid omanäoline Aasia-pärase toiduvalikuga restoran Bollywood. Soovime klientidele pakkuda parimat India, Tai ja Hiina köögist ning lisaks ka meeldivat äraolemist õdusa interjööri, meeldiva chill out-muusika ja särasilmsete ettekandjate sõbraliku teenindusega keskkonnas.

Meie restoran on kultuuriliselt kirev nagu kaasaegne linn ikka – keskaegne õhustik liitub siin 21. sajandiga, traditsioonilisi Aasia toite valmistame Indiast pärit peakokk Swapan Kumar Mitra eestvedamisel võimalusel just kohalikust toorainest. Restorani lounge-osas pakume veine ja kokteile ning jookide kõrvale aasiapäraseid suupisteid. Soovijaid ootab eraldi peoruum 18 inimesele, avatud on hubane vesipiibutuba, suvel rõõmustab külastajaid päikeseline väliterrass. See aga pole veel kõik. Maitsvale kõhutäiele lisaks pakub restoran Bollywood ka kultuurielamusi. Nii on huvilised oodatud meie Aasia-teemalistele muusika-, filmi- ja tantsuõhtutele.

Igatahes on Tallinnas olemas üks mõnus söögi- ja ajaveetmiskoht. Ehk kui meie slogani sõnastust kasutada, ootavad külastajat „Aasia parimad palad“. Seda õige mitmes tähenduses, aga alati äratuntavas Bollywoodi stiilis.